култура

Tengzhou Линтон Ракавици копродукции, Ltd е еден од водечките производители на заштитни ракавици полиња, нашите производи се главните памучни ракавици, ПВЦ точки ракавици, СТП ракавици, ракавици од латекс со добра репутација меѓу клиентите во целиот свет.

Нашите производи и памук ракавици, латекс, нитрилна, винил, TPE, ЈП и ПВЦ ракавици кои се широко користени во храна и медицинска нега areas.90% од нашите производи се извезуваат со висок квалитет и прифатлива цена. OEM услуга е достапна.

Континуираниот развој на силни и долготрајни односи со клиентите се обезбеди на нашите добри услуги по sales.ISO 9001, се потврдува нашата посветеност на обезбедување на највисок квалитет на стоки и услуги за нашите клиенти.


WhatsApp Online Chat !