Забрани и црвено гумени обложени ракавици - Кина Tengzhou Линтон Ракавици

Забрани и црвено гумени обложени ракавици

 • Името на брендот: LINDUN бренд
 • Земја на потекло: Tengzhou, Кина (континентална)
 • Материјал: Латекс / Памук / гума
 • Боја: персонализација
 • Должина: XS / S / M / L
 • Сертификат: CE FDA ISO13485
 • Пакување: 100pcs / кутија
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Трансакции: ФОБ / ЦФР / CIF
 •   : 008613581119682
 • ФОБ Цена: US $ 0,08-2 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 парчиња неделно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Гумени обложени ракавици, индустриски гумени ракавици со флексибилни, дише и удобно, масло доказ, анти-киселина и анти-alkall, флексибилни? слој пена обезбедува одлична потпора во влажни и суви услови за сигурно и безбедно ракување

  материјал

  Достапни за Котон полиестер, силиконски, платно и др ...

  боја

  Било која боја или како на клиент ' услов s

  logo технологија

  клиент побарувачка

  OEM

  прифатените

  Услови цена

  ФОБ Кингдао, Кина

  примерок време

  5-7days работни дена за проверка на квалитетот

  пакет

  12par / десетина, 50dozen / кутија или вреќа, или како на вашите барања

  капацитет

  Повеќе десетици than10000 20 ' GP


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !