Контактирајте не

Tengzhou Линтон Ракавици Co, Ltd

адреса

Индустриски парк на Tengzhou, Шандонг, Кина

Е-пошта

lindalch1004@163.com

телефон

0086-13581119682

часа

Понеделник-Петок 9ч 6 часот наутро за да се
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !