Памук Ракавици L - Кина Tengzhou Линтон Ракавици

Памук ракавици L

 • Името на брендот: LINDUN бренд
 • Земја на потекло: Tengzhou, Кина (континентална)
 • Материјал: Латекс / Памук / гума
 • Боја: персонализација
 • Должина: XS / S / M / L
 • Сертификат: CE FDA ISO13485
 • Пакување: 100pcs / кутија
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Трансакции: ФОБ / ЦФР / CIF
 •   : 008613581119682
 • ФОБ Цена: US $ 0,08-2 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 парчиња неделно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Рачно плетени памучни ракавици / плетени ракавици Бесшевни рака со Еластична Ткаенината направени од автоматска машина за плетење?

  Имаме широк спектар на чист памук плетени ракавици страна Достапно и во мали, средни, големи и екстра големи, најдобар квалитет на вистинската цена

  Ние може да се развие и производство на производи, како на нашите клиенти спецификации, во различни суровини како како памук, поли-памук полиестер, најлон, кевлар, итн

  Необработен матерјал:

  · ???????? Памук / полиестер

  · ???????? Поли-Памук (сина, црна, сива)

  · ???????? Полиестер (бела, сина, црна, сива)

  • материјал

  • Памук / полиестер
  • големина
  • 20-26cm или кориснички
  • Тежина
  • 400-900g / десетина
  • пакет
  • 12par / десетина, 50dozen / кутија или вреќа, или како на вашите барања
  • опција
  • кориснички должина, точки единствен / двојно страна
  • Мерач за плетење
  • 7/10/13 мерач
  • користење
  • градежништво, градежни, градина, апарати за домаќинство, фарма, итн
  • боја
  • Било која боја или кориснички боја
  • капацитет
  • 12000dozens по 20'GP

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !