СТП обложени ракавици рака - Кина Tengzhou Линтон Ракавици

СТП обложени ракавици страна

 • Името на брендот: LINDUN Brand
 • Земја на потекло: Tengzhou, Кина (континентална)
 • Материјал: Латекс / Памук / гума
 • Боја: персонализација
 • Должина: XS / S / M / L
 • Сертификат: CE FDA ISO13485
 • Пакување: 100pcs / кутија
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Трансакции: ФОБ / ЦФР / CIF
 •   : 008613581119682
 • детали за производот

  Тагови производ

  СТП обложени ракавици

  апликација

  · ???????? електроника

  · ???????? Инспекција и пакување

  · ???????? автомобилската индустрија

  · ???????? ракување компонента

  · ???????? Чиста одаја Собранието

  · ???????? прецизноста инженеринг

  · ???????? фармацевтската индустрија

  • име на производот
  • 13G полиестер / најлон СТП обложени ракавици работа
  • големина
  • 7.8.9.10.11.12
  • материјал
  • Најлон / ppolyester СТП
  • боја
  • Боја може да се изменуваат
  • OEM
  • Да
  • пакување
  • 12pair / десетина,
  • 120-240pair / картон
  • функција
  • заштита на рацете
  • апликација
  • Градинарство, електронски индустриски, одржување, изградба, инженеринг, водовод, монтажа индустрија, стакло индустрија, итн
  • MOQ
  • 2000pair


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !