Жолта ПВЦ точки памучни ракавици LMS - Кина Tengzhou Линтон Ракавици

Жолта ПВЦ точки памучни ракавици LMS

 • Името на брендот: LINDUN бренд
 • Земја на потекло: Tengzhou, Кина (континентална)
 • Материјал: Латекс / Памук / гума
 • Боја: персонализација
 • Должина: XS / S / M / L
 • Сертификат: CE FDA ISO13485
 • Пакување: 100pcs / кутија
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Трансакции: ФОБ / ЦФР / CIF
 •   : 008613581119682
 • ФОБ Цена: US $ 0,08-2 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 1000000 парчиња неделно
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  ? Тешки ПВЦ со точки Ракавици за индустриите кои бараат добра потпора и удобност, овие ракавици се произведени со врвен квалитет ПВЦ За подобра потпора во влажни и суви услови, ? Овие производи се одобрени од страна на големите компании за нафта и гас, префрлани и брегот апаратури, индустриски манипулации, автомобилската индустрија, инженеринг Собранието и неговото одржување, градежни објекти

  • име на производот
  • ПВЦ точки памучни ракавици
  • Боја на памук
  • природата или изветвена
  • плетење
  • 7gauge, 10gauge
  • бренд
  • Linton
  • Пример
  • слободен
  • Опис
  • Со ПВЦ точки на дланка
  • пакување
  • 12pair / десетина со polybag, 720pairs / ткаени торба; 24dozens (288pairs) / пакет или кориснички
  • Носивост
  • Повеќе од 10000 десетина за еден 20'GP
  • материјал
  • Памук и ПВЦ точки
  • Боја на ПВЦ
  • Сина или како вашето барање
  • должина
  • 21-25cm
  • големина
  • 7.8.9.10
  • Користење на логото
  • Како клиент побарувачка

 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !