Жолта гумени обложени ракавици - Кина Tengzhou Линтон Ракавици

Жолта гумени обложени ракавици

 • Името на брендот: LINDUN Brand
 • Земја на потекло: Tengzhou, Кина (континентална)
 • Материјал: Латекс / Памук / гума
 • Боја: персонализација
 • Должина: XS / S / M / L
 • Сертификат: CE FDA ISO13485
 • Пакување: 100pcs / кутија
 • Порт: Кингдао, Кина
 • Трансакции: ФОБ / ЦФР / CIF
 •   : 008613581119682
 • детали за производот

  Тагови производ

  Гумени обложени ракавици, индустриски гумени ракавици со флексибилни, дише и удобно, масло доказ, анти-киселина и анти-alkall, флексибилни? слој пена обезбедува одлична потпора во влажни и суви услови за сигурно и безбедно ракување

  • материјал
  • Достапни за Котон полиестер, силиконски, платно и др ...
  • боја
  • Секоја боја или како на барање на купувачот
  • logo технологија
  • клиент побарувачка
  • OEM
  • прифатените
  • Услови цена
  • ФОБ Кингдао, Кина
  • примерок време
  • 5-7days работни дена за проверка на квалитетот
  • користење
  • градежништво, градежни, градина, апарати за домаќинство, фарма, итн
  • пакет
  • 12par / десетина, 50dozen / кутија или вреќа, или како на вашите барања
  • капацитет
  • Повеќе десетици than10000 за 20'GP


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !