kulturë

Tengzhou Linton Doreza Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë në fushën dorashka të sigurisë, produktet tona kryesore janë doreza pambuku, PVC pasur doreza, dorashka PU, doreza latex me reputacion të mirë në mes të konsumatorëve në të gjithë botën.

produktet tona duke përfshirë doreza pambuku, latex, nitrile, vinyl, TPE, PE dhe PVC doreza të cilat janë përdorur gjerësisht në ushqim dhe kujdes mjekësor areas.90% e produkteve tona janë të eksportohen me cilësi të lartë dhe çmim të arsyeshëm. shërbim OEM është në dispozicion.

Zhvillimi i vazhdueshëm i marrëdhënieve të forta dhe të gjatë të qëndrueshme me klientët siguruar të shërbimit tonë të mirë pas sales.ISO 9001, duke konfirmuar angazhimin tonë për sigurimin e mallrave dhe shërbimeve të cilësisë më të lartë për klientët tanë.


WhatsApp Online Chat !