Pambuku Doreza L - China Tengzhou Linton Doreza

Doreza pambuku L

 • Brand Name: Lindun markë
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • FOB Çmimi: US $ 0,08-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 copë në javë
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Thurur me dorë pambuku Doreza / thurur Doreza Seamless dore me elastik pranga bërë nga Automatik thurimë Machine?

  Ne kemi gamë të gjerë të pastër pambuku thurur doreza dore në dispozicion në të vogla, të mesme, të mëdha dhe ekstra të mëdha, cilësia e ulët në të djathtë Çmimi

  Ne mund të zhvillojë dhe prodhimin e produktit sipas specifikimeve klientët tanë, në materiale të ndryshme si si pambuku, poliestër poli-pambuku, najlon, Kevlar, etj

  Lëndë e parë:

  · ???????? Pambuk / poliestër

  · ???????? Poli-pambuku (Blue, e zezë, gri)

  · ???????? Poliestër (të bardhë, blu, e zezë, gri)

  • material

  • Pambuk / poliestër
  • madhësi
  • 20-26cm ose përshtatur
  • peshë
  • 400-900g / dymbëdhjetë
  • paketë
  • 12par / duzinë, 50dozen / kuti ose qese, ose si kërkesë tuaj
  • alternativë
  • gjatësi të përshtatur, pika e vetme / anë të dyfishtë
  • thurje matës
  • 7/10/13 matës
  • përdorim
  • ndërtim, ndërtim, kopsht, familja, fermë, etj
  • Ngjyrë
  • Çdo ngjyrë ose ngjyrë përshtatur
  • kapacitet
  • 12000dozens per 20'GP

 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !