Gjelbër gome doreza të veshura - China Tengzhou Linton Doreza

Gjelbër doreza gome të veshura

 • Brand Name: Lindun markë
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • FOB Çmimi: US $ 0,08-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 copë në javë
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gome doreza veshura, doreza industriale gome me fleksibel, ajrisshme dhe rehatshme, vaj provë, anti-acid dhe anti-alkall, fleksibël? Veshje shkumë ofron kontroll të shkëlqyer në të dy kushte të lagësht dhe të thatë për trajtimin e sigurt dhe të sigurt

  • material

  • Në dispozicion për poliestër Coton, silikoni, kanavacë ... etj

  • Ngjyrë

  • Çdo ngjyrë ose sipas kërkesës së klientit

  • Logo teknologji

  • kërkesa e konsumatorëve

  • OEM

  • i pranuar

  • Kushtet Çmimi

  • FOB Qingdao, China

  • koha mostër

  • 5-7days ditë pune për kontrollin e cilësisë

  • përdorim

  • ndërtim, ndërtim, kopsht, familja, fermë, etj

  • paketë

  • 12par / duzinë, 50dozen / kuti ose qese, ose si kërkesë tuaj

  • kapacitet

  • Më shumë than10000 dhjetra për 20'GP


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !