PU veshura doreza dore - China Tengzhou Linton Doreza

PU veshura doreza dore

 • Brand Name: LINDUN Brand
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • Detail Product

  Produkt Tags

  dorashka PU veshura

  Aplikacion

  · ???????? elektronikë

  · ???????? Inspektimi dhe Paketimi

  · ???????? Automobile Industries

  · ???????? trajtimi Komponenti

  · ???????? Clean Kuvendi Room

  · ???????? Inxhinieri Precision

  · ???????? Industries farmaceutike

  • Emri i produktit
  • 13g / poliestër najloni PU veshura doreza pune
  • madhësi
  • 7.8.9.10.11.12
  • material
  • Najloni / ppolyester PU
  • Ngjyrë
  • Ngjyra mund të personalizohet
  • OEM
  • po
  • paketim
  • 12pair / dymbëdhjetë,
  • 120-240pair / carton
  • funksion
  • mbrojtja Hand
  • Aplikacion
  • Kopshtari, elektron industrial, mirëmbajtja, ndërtimit, inxhinieri, hidraulike, industria kuvendi, industria qelqi, etj
  • moq
  • 2000pair


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !