saldim dorashka sigurisë - China Tengzhou Linton Doreza

doreza sigurisë saldim

 • Brand Name: LINDUN Brand
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Emri i produktit

  FT SIGURIA Cow kokërr dorashka pune lëkure Welding lëkurë me lëkurë Split pranga, doreza maskë dore

  material

  Shell: AB klasën Cow Split lëkure

  Rreshtim plotë, një copë prapa

  Ngjyrë

  Natyrore ose options

  madhësi

  13 "/ 14" / 16 "

  Logo

  customizable

  moq

  500dozs

  paketë

  12 PRS / qese PE, 10 polybags / kartoni ose sipas kërkesës së klientit

  OEM? Pranuar

  Po, ne mund të prodhojë si për hartimin e konsumatorit ose kërkesë

  Mostrat çojë kohë

  Zakonisht brenda 7-10 ditë

  Koha e dërgimit

  Rreth 30 ~ 40 ditë pas rendit, varet nga sasia e rendit konsumatorëve dhe prodhimit tonë

  orar

  Certifikata në dispozicion

  Të gjitha produktet mund të kaluar Azo lirë dhe të ulët kadmium

  Aplikacion

  1.Warehousing

  2.Welding

  3.Construction

  4.etc.


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !