White doreza latex - China Tengzhou Linton Doreza

doreza të bardha latex

 • Brand Name: Lindun markë
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • FOB Çmimi: US $ 0,08-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 copë në javë
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  doreza latex? janë materiale natyrore, e bërë prej gome.? Ata janë një zgjedhje popullore e doreza mbrojtëse për përdorim mjekësor apo industriale.? Arsyeja njerëzit primare do të zgjedhin një alternativë për latex është për shkak se shumë njerëz vuajnë nga alergjitë latex.? Kur alergji nuk është një shqetësim, latex ka një avantazh të lehtë me rehati dhe shkathtësi gjatë dorashka nitrile.

  Atributet përfshijnë:

  Përshtaten si një lëkurë e dytë

  Kanë një nivel të lartë të ndjeshmërisë prekje

  Janë të mira për të veshur për një sasi të zgjatur kohe

  Të punojë edhe për situatat me rrezikshmëri të lartë që përfshijnë materiale ngjitëse

  Janë kosto-efektive

  Janë lehtë pluhur, duke e bërë më të lehtë për të vënë në

  Janë shumë elastike dhe të fortë

  janë biodegradable

  Vendi i origjinës

  CHINA

  Kapaciteti Furnizimi

  500.000 kartona në muaj

  tipar

  ,? mjedisore ndjenjë e mirë, të ngurta dhe të qëndrueshme

  qëllim

  Mund të përdoret për trajtim mjekësor, ushqim

  paketim

  Madhësia Carton: 32 * 25 * 23cm

  Paketa: 100 çifte / kuti, 10 kuti / CTN

  pagesë

  30% T / T parapaguar dhe 70% në të shikimit L / C;

  Kushtet Çmimi

  FOB ose CIF

  koha Lead

  30-55 ditë? pas parapagimit mbërriti

  moq

  500 kartona

  shippment Port

  Qingdao China

  Përparësitë

  Ne kemi tonë fabrikë për ? latex ,? nitrile ? dorashka artikuj. kohë të shkurtër të ofrimit dhe të çmimeve konkurruese

  ruajtje

  Dorashka duhet të mbajnë pronat e tyre, kur ruhen në? një gjendje të thatë në temperaturë jo më të lartë se 30 ℃

  lagështi Përmbajtja

  Nën 0.8% në dorezë

  Raft-jeta

  5 vjet nga data e prodhimit

   

   


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !