Yellow PVC pasur doreza pambuku LMS - China Tengzhou Linton Doreza

Yellow PVC pasur doreza pambuku LMS

 • Brand Name: Lindun markë
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • FOB Çmimi: US $ 0,08-2 / Copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 1000000 copë në javë
 • Port: QINGDAO
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ? Heavy PVC me pika Doreza për industritë që kërkojnë kontroll të mirë dhe rehati, Këto Doreza janë prodhuar me Premium Quality PVC për kontroll më të mirë në lagësht dhe të thatë Kushti, ? Këto produkte janë të aprovuara nga Oil madh dhe kompanive të gazit, në det të hapur dhe onshore Rigs, Industriale handlings, Automobile Industries, Kuvendi Engineering & Mirëmbajtja punës, vendet e ndërtimit

  • Emri i produktit
  • pvc pikëzuar doreza pambuku
  • Ngjyra e pambuku
  • natyra apo të zbardhura
  • thurje
  • 7gauge, 10gauge
  • markë
  • Linton
  • mostër
  • falas
  • Përshkrim
  • Me pika PVC pëllëmbë
  • paketim
  • 12pair / dymbëdhjetë me polybag, 720pairs / qese thurur; 24dozens (288pairs) / pako ose përshtatur
  • Kapaciteti Load
  • Më shumë se 10.000 duzinë për një 20'GP
  • material
  • Cotton & PVC pikëzuar
  • Ngjyra e PVC
  • Blu apo si kërkesën tuaj
  • gjatësi
  • 21-25cm
  • madhësi
  • 7.8.9.10
  • Logo
  • Si kërkesat e konsumatorëve

 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !