gome Yellow doreza të veshura - China Tengzhou Linton Doreza

Yellow doreza gome të veshura

 • Brand Name: LINDUN Brand
 • Vendi i origjinës: Tengzhou, China (Mainland)
 • Materiali: Latex / pambuku / gome
 • Ngjyra: customizable
 • Siperfaqja: XS / S / M / L
 • Certifikata: CE FDA ISO13485
 • Paketimi: 100pcs / kuti
 • Port: Qingdao, China
 • Transaksionet: FOB / CFR / CIF
 •   : 008613581119682
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gome doreza veshura, doreza industriale gome me fleksibel, ajrisshme dhe rehatshme, vaj provë, anti-acid dhe anti-alkall, fleksibël? Veshje shkumë ofron kontroll të shkëlqyer në të dy kushte të lagësht dhe të thatë për trajtimin e sigurt dhe të sigurt

  • material
  • Në dispozicion për poliestër Coton, silikoni, kanavacë ... etj
  • Ngjyrë
  • Çdo ngjyrë ose sipas kërkesës së klientit
  • Logo teknologji
  • kërkesa e konsumatorëve
  • OEM
  • i pranuar
  • Kushtet Çmimi
  • FOB Qingdao, China
  • koha mostër
  • 5-7days ditë pune për kontrollin e cilësisë
  • përdorim
  • ndërtim, ndërtim, kopsht, familja, fermë, etj
  • paketë
  • 12par / duzinë, 50dozen / kuti ose qese, ose si kërkesë tuaj
  • kapacitet
  • Më shumë than10000 dhjetra për 20'GP


 • : Previous
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !